Features Permissions (1.1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Label
sk: Označenie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: permission
sk: právo

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Machine name
sk: Strojový názov
