Features Permissions (1.1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Label
vi: Nhãn

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Permissions
vi: Quyền

en: permission
vi: quyền

en: Permission
vi: Quyền

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: permissions
vi: phân quyền
