Features Permissions (1.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: permission
am: ፈቃድ

en: Permission
am: ፈቃድ
