Features Permissions (1.1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Label
ar: التسمية

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: permission
ar: صلاحية

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: permissions
ar: تصاريح
