Features Permissions (1.1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Label
bg: Заглавие

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Permissions
bg: Права

en: permission
bg: права

en: Permission
bg: Разрешение
