Features Permissions (1.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
