Features Permissions (1.1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Label
eu: Etiketa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Permissions
eu: Baimenak

en: permission
eu: baimena

en: Permission
eu: Baimena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: permissions
eu: baimenak
