Features Permissions (1.1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Label
fa: برچسب

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Permissions
fa: مجوزها

en: permission
fa: مجوز

en: Permission
fa: مجوز

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: permissions
fa: مجوزها
