Features Permissions (1.1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Label
fi: Tunnus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: permission
fi: käyttöoikeus

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: permissions
fi: käyttöoikeuksia
