Features Permissions (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Label
gl: Etiqueta

en: Role
gl: Rol

en: Permissions
gl: Permisos

en: permission
gl: permiso

en: Permission
gl: Permiso

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: permissions
gl: permisos
