Features Permissions (1.1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Label
kk: Атауы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: permission
kk: құқық

en: Permission
kk: Құқық
