Features Permissions (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Roles
lt: Rolės

en: Role
lt: Rolė

en: Permissions
lt: Leidimai

en: permission
lt: teisė

en: Permission
lt: Leidimai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
