Features Permissions (1.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Label
oc: Etiqueta

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role
oc: Ròtle

en: Permission
oc: Dreit

en: Machine name
oc: Nom sistèma
