Features Permissions (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Label
ro: Etichetă

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: permission
ro: permisiune

en: Permission
ro: Permisiune

en: Machine name
ro: Numele mașinii
