Feed Block (2.0.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Count
ca: Quantitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Feeds
ca: Canals

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Time ago
ca: Fa...

en: Date settings
ca: Paràmetres de data

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Time ago (with "ago" appended)
ca: Des de fa (amb un "fa" adjunt)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
ca: Període de temps (amb "fa/d'aquí a" adjunt)

en: Time hence
ca: Temps d'aquí a

en: Time hence (with "hence" appended)
ca: Temps d'aquí a (amb un "d'aquí a" adjunt)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
ca: Lapse de temps (dates futures tenen un "-" anteposat)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
ca: Lapse de temps (dates passades tenen un "-" anteposat)

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
ca: Si "Personalitza", vegeu <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">els documents PHP</a> per als formats de data. En cas contrari, introduïu el nombre de diferents unitats de temps que es mostraran, que s'estableixen per defecte a 2.

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date
