Feed Block (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Error
eo: Eraro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Custom
eo: Propra

en: Count
eo: Kalkulo

en: Configuration
eo: Agordoj
