Feed Block (2.0.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Feed URL
et: Voo link

en: Error
et: Viga

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Count
et: Arv

en: Configuration
et: Seadistus

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Date settings
et: Kuupäeva seaded

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Time ago (with "ago" appended)
et: Aega tagasi (koos sõnaga "tagasi")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
et: Ajaperiood (koos sõnaga "tagasi/alates")

en: Time hence
et: Aeg alates

en: Time hence (with "hence" appended)
et: Aeg alates (koos sõnaga "alates")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (tuleviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
et: Ajaperiood (mineviku kuupäevadele lisatakse ette "-")

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date
