Feed Block (2.0.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Feed URL
he: כתובת URL של ההזנה

en: Error
he: שגיאה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Feeds
he: הזנות

en: Read More
he: המשך...

en: RSS Feed
he: הזנת RSS

en: Time ago
he: לפני כמה זמן

en: Date settings
he: הגדרות תאריך

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Time ago (with "ago" appended)
he: לפני זמן (עם הקידומת "לפני" )

en: Time span (with "ago/hence" appended)
he: טווח זמן (עם הסיומת "לפני/מעתה")
