Feed Block (2.0.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: Error
hu: Hiba

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Custom
hu: Egyéni

en: Count
hu: Mennyiség

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Number of items to display
hu: Megjelenítendő elemek száma

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Read More
hu: Bővebben

en: Theming
hu: Sminkelés

en: RSS Feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Installation
hu: Telepítés

en: Time ago
hu: Ennyi ideje

en: Date settings
hu: Dátumbeállítások

en: Custom date format
hu: Egyéni dátum formátum

en: Time ago (with "ago" appended)
hu: Eltelt idő ("ennyi ideje:" előtaggal)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
hu: Időtartam („ideje / múlva” hozzáfűzésével)

en: Time hence
hu: Idő múlva

en: Time hence (with "hence" appended)
hu: Idő múlva („múlva” hozzáfűzésével)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
hu: Időtartam (jövőbeli dátumok elé „–” karakter kerül)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
hu: Időtartam (múltbeli dátumok elé "-" lesz illesztve)

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
hu: Ha „Egyéni”, akkor <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">a PHP dokumentáció</a> dátumformátumokra vonatkozó részében található további információ angol nyelven. Más esetben meg kell adni a megjelenítendő különböző időegységek számát. Ez alapértelmezés szerint 2.

en: @name format: @date
hu: @name forma: @date

en: Display description
hu: Leírás megjelenítése
