Feed Block (2.0.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: Error
nl: Fout

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Count
nl: Aantal

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Installation
nl: Installatie

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Date settings
nl: Datuminstellingen

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Time hence
nl: Resterende tijd

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Resterende tijd (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'aangepast', zie <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">de PHP documentatie</a> voor datumindelingen. Zo niet, geef het aantal verschillende tijdseenheden op om weer te geven (standaard 2).

en: @name format: @date
nl: notatie @name: @date

en: Display description
nl: Weergavebeschrijving
