Feed Block (2.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Error
ps: تیروتنه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Count
ps: شمیر

en: Configuration
ps: سازول

en: RSS Feed
ps: RSS کتنه
