Feed Block (2.0.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Error
ro: Eroare

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Count
ro: Contor

en: Configuration
ro: Configurație

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: Time ago
ro: Timp în urmă

en: Date settings
ro: Setări dată

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat

en: Time ago (with "ago" appended)
ro: Timp în urmă (cu "în urmă" adăugat)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
ro: Perioadă de timp (cu "în urmă/de aici" atașat)

en: Time hence
ro: Timp de aici înainte

en: Time hence (with "hence" appended)
ro: Timp de aici înainte (cu "de aici înainte" anexat)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
ro: Perioadă de timp (datele din viitor au "-" prefixat)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
ro: Perioadă de timp (datele din trecut au "-" prefixat)

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
ro: Dacă este "Personalizat", vedeți <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">documentele PHP</a> pentru fomate de date. În caz contrar, introduceți numărul unităților de timp diferite ce va fi afișat, care implicit este 2.
