Feed Block (2.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Error
sq: Gabim

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Count
sq: Numri

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Date settings
sq: Rregullimet e datës
