Feed Block (2.0.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Error
eu: Errorea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Date settings
eu: Dataren ezarpenak

en: Custom date format
eu: Egokitutako data formatua

en: @name format: @date
eu: @name formatua: @date
