Feed Block (2.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: Error
hr: Greška

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Count
hr: Broj

en: Configuration
hr: Postavke
