Feed Block (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Error
km: កំហុស

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Count
km: រាប់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
