Feed Block (2.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Error
ne: त्रुटि

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Description settings
ne: विवरण सेटिङहरू

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा
