Feed Block (2.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Error
sl: Napaka

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Count
sl: Število

en: Configuration
sl: Nastavitve
