Feed Block (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Count
th: จำนวน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Time ago
th: เวลาก่อนหน้า

en: Time ago (with "ago" appended)
th: เวลาก่อนหน้า (พร้อมคำว่า "ก่อนหน้า" ต่อท้าย)
