Feed Block (3.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Count
gl: Contar

en: Configuration
gl: Configuración

en: Theming
gl: Tematización

en: RSS Feed
gl: Orixe RSS

en: Time ago
gl: Tempo que pasou

en: Date settings
gl: Opcións da data

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Time span (with "ago/hence" appended)
gl: Periodo de tempo (con "ago/hence" adxunto)
