Feed Block (3.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Time ago
ug: دىن بۇرۇن
