Feed Block (3.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Count
vi: Số lượng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: RSS Feed
vi: Nguồn tin RSS

en: Custom date format
vi: Định dạng ngày tùy chỉnh
