Feed Block (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Error
be: Памылка

en: Date format
be: Фармат даты

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Count
be: Колькасць

en: Configuration
be: Налады

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Time ago
be: У мінулым часе

en: Date settings
be: Наладкі даты

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Time ago (with "ago" appended)
be: У мінулым часе (з далучаным "мінулым")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
be: Прамежак часу (з далучаным "у мінулым/з гэтага")

en: Time hence
be: З гэтага часу

en: Time hence (with "hence" appended)
be: З гэтага часу (з далучаным "з гэтага")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (будучыя даты маюць устаўку "-")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
be: Прамежак часу (былыя даты маюць устаўку "-")
