Feed Block (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Error
el: Σφάλμα

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: RSS Feed
el: Ροή RSS

en: Time ago
el: Πριν από

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: @name format: @date
el: Μορφοποίηση @name: @date
