Feed Block (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Error
jv: Salah

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Count
jv: Jumlah

en: Configuration
jv: Pangaturan
