Feed Block (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Error
hi: त्रुटि

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Count
hi: गुणांक

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Installation
hi: स्थापना

en: Time ago
hi: पहले समय

en: Custom date format
hi: अपने अनुसार तिथि प्रारूप

en: @name format: @date
hi: @name प्रारूप: @date
