Feed Block (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Error
hy: Սխալ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Count
hy: քանակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Time ago
hy: Ժամանակ առաջ
