Feed Block (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Error
is: Villa

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Custom
is: Sérsniðið

en: RSS Feed
is: RSS veita

en: Time ago
is: Síðan
