Feed Block (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Error
cs: Chyba

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Count
cs: Počet

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Read More
cs: Číst dál

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Time ago
cs: Čas před

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: Time hence
cs: Čas od teď

en: Time hence (with "hence" appended)
cs: Čas od teď (s připojeným „od teď“)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (budoucí data mají předřazeno „-“)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (dřívější data mají předřazeno „-“)

en: @name format: @date
cs: Formát @name: @date
