Feedback (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Help
bg: Справка

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Send
bg: Изпрати

en: Language code
bg: Код на език
