Feedback (3.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan
