Feedback (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Block settings
mr: ब्लॉक चे सेटिंग्स

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Help
mr: मदत

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Send
mr: पाठवा

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
