Feedback (3.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Send
be: Адаслаць

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
