Feedback (3.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Language code
kk: Тілдің коды
