Feedback (3.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Send
sv: Skicka

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Feedback messages
sv: Meddelanden med respons

en: Feedback
sv: Respons

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
sv: Om du upplever ett fel eller skulle vilja se ett tillägg på den aktuella sidan, lämna gärna ett meddelande till oss.

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
