Feedback (3.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیغام

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Help
fa: راهنما

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Send
fa: ارسال

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
