Feedback (3.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
