Feedback (3.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Block settings
tr: Blok ayarları

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Help
tr: Yardım

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Send
tr: Gönder

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: If you experience a bug or would like to see an addition on the current page, feel free to leave us a message.
tr: Sayfamızda bir hata gördüyseniz veya eklenmesini istediğiniz bir şey varsa, bize yazmaktan çekinmeyin.

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
