Feedback (3.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Edit
is: Broyt

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Help
is: Hjálp

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Language code
is: Málkota

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
