Feedback (3.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Help
is: Hjálp

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Send
is: Senda

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
